Interviews

Rozhovor s Kevinem Williamsonem..*║Interviews║*..

20. října 2010 v 18:30 | Kanka
JH: Musím říct, že se mi líbí, o s Julií Plec tvoříte v této sérii.
KW: Děkuji. Jo, bavíme se!

JH: To si myslím. Takže, první otázka, báli jste se, že nastane syndrom krize 2. ročníku v druhé řadě seriálu?
KW: Jo, vždy máte strach, že se diváci na vás už nebudou dívat, a nikdy nevíte, kdy ten zvrat nastane, ale myslím, že teď máme věrné fanoušky a vypadá to, že s námi zůstávají. My se jen snažíme je dobře bavit.

JH: Když v loňském roce herci i seriál zazářili, co jste jim radili, jak to ustát? Kromě Iana byla ta pozornost pro ně pravděpodobně velmi novou zkušeností.
KW: Nikdo ode mě nechce radu a já nevím, co říkat lidem. (směje se) Ale ano, je to ohromující a neexistuje žádný správný či špatný způsob, jak to zvládnout. Dobrou zprávou ohledně tohoto obsazení je, že je to opravdu dobrá skupina dětí - oni nejsou děti, jsou to mladí dospělí - a stojí nohama na zemi. Fakt, že jsme schováni dole v Atlantě, tomu dost pomáhá. Každý je tak nějak sám sebou; stejní lidé, jako když jsme je obsazovali.

Interview with Ian Somerhalder for PopWrap(September 2010)..*║Interviews║*..

30. září 2010 v 17:28 | Kanka

Ian Somerhalder: Damon se chová vzdáleně jako člověk jen v těch chvílích, kdy je s Elenou

Ačkoli se nikdy nebráníme dívat se na Iana Somerhaldera, tak vidět ho, jak přivádí Damona Salvatora k životu (nebo jak se tomu u upírů říká) každý týden ve Vampire Diaries, je mnohem zábavnější než obvykle. Ten ďábelský třpyt v očích, sexy chůze, překvapivě komplikované emocionální spektrum, které dodává své roli, to vše skloubil tak, že vytvořil jednu z nejdynamičtějších postav v televizi.

Interview with Ian Somerhalder and Michael Trevino

8. září 2010 v 17:19 | NiQinQa.sweet
|| www.lovehouse.blog.cz" alt="[°BoniTa_Nymfa°] || www.lovehouse.blog.cz"]

www.holcickyblogisek.blog.cz
The Vampire Diaries drama přišlo do CW. Ve druhé sezóně seriálu, bude charakter Michaela Trevino, těkavý...Tyler Lockwood, bude vypadat po dobu Bad Boy Damona v jeho pozici jako darebák, když se objeví jako vlkodlak.

Během interview na podporu "nové"druhé sezony hitové show, co-hvězda Ian Somerhalder a Michael Trevino, naráželi na to, co čeká na jejich postavy a to, co mohou fanoušci očekávat.
Iane, co nám můžete říct o Damonovi v druhé sezóně?
Vím, že když zjistí, že ta koho líbal Damon nebyla Elena, bude to v pořádku. Nebude ale velmi šťastný. Navíc, vzhledem k tomu, že existují další prvky z nadpřirozených ve městě, bude Damon muset učinit rozhodnutí, a zkuste pracovat se Stefanem a chránit to, co se vám líbí, svůj způsob života a všechny věci, které to s sebou přináší.

Interview With Candice Accola About The Vampire Diaries, Season 2

4. září 2010 v 15:00
|| www.lovehouse.blog.cz" alt="[°BoniTa_Nymfa°] || www.lovehouse.blog.cz"]
www.holcickyblogisek.blog.cz
The Torontu Sun nedávno vedlo dlouhý rozhovor s Candicí Accolou, která v TVD hraje Caroline Forbes, sympatickou blondýnku, která chodí s Mattem Donovanem. Candice poskytla i nějaké spoilery o druhé sérii o její postavě.

Na začátku první série byla Caroline mrcha. Neexistuje žádný způsob, jak to popřít. Ale jako nováček v druhé sérii The Vampire Diaries se stane s Caroline, kterou hraje Candice Accola něco zajímavé, co ji nadobro změní.
Caroline si prošla skoro všemi fázemi fanoušovskou obrvského proměnou v obdiv i nenávist. Nejdříve se pod vlivem Damona chovala arogantně a potom, když jí opustil začalo jí být divákům líto, ale spíše jí pohrdali.
Musíme napsat, co nám k tomu řekla Candice a jak vnímá svoji postavu: "No, děkuji moc v první řadě," řekla Candice Accola, která se spolu s ostatními herci seriálu vrátí na televizní obrazovky 9. září na CW. "Chcete-li šlyšet, jak to bylo s Caroline, tak pochopte, že příběh se stupňoval a neměnil se jenom její charakter, ale i ostatní byli jiní. To je pochopitelné."
Candice (23) řekla, že si pořád pomatuje na svoje školní dny, kdy se chovala podobně jako Caroline. "Většina dívek v jejím věku je jako Caroline, jak jste mohli vidět v epizodě Pilot. Snažíte se ponižovat někoho jiného, abyste se cítili lépe. Dokonce i nejhezčí a nejhodnější dívce s nějvětším srdcem dokážete ublížit. Myslím si, že tohle je v každém z nás. Jsou to velmi lidské vlastnosti." Ale Caroline je neoddělitelnou součástí seriálu nejen pro její emocionální lidskosti, ale také pro její fyzické vlastnosti. "Zvlášť se všemi těmi nadpřirozenými prvky v seriálu, byl záměr autorů dát do seriálu pro fanoušky někoho, kdo by se choval velmi lidským způsobem."

Interview with Steven R. McQueen..*║Interviews║*..

24. srpna 2010 v 16:19 | Kanka
V posledním traileru k Vampire Diaries Elena třese svým bratrem, aby ho probudila poté, co se ve finále minulé řady předávkoval.
Pozor! Spoiler! Jeremy Gilbert žije! Víme to, protože Steven R. McQuenn mluvil tento týden s TV Fanatic nechal nás nahlédnout na další vývoj své postavy. Výtah z rozhovoru je tady:

Nina Dobrev- Saturday Night Interview..*║Interviews║*..

20. srpna 2010 v 15:19 | Kanka
Saturday Night Magazine: Co vás původně přivedlo k show a postavě Eleny?
Nina Dobrev: No, vzpomínám si, jak jsem četla scénář a zjistila jsem, že je Elena průměrná holka, která byla poškozená v mnoha směrech, ale pak jsem zjistila, že bych musela hrát i Katherine, která je přesný opak. To je jedna z nejvzácnějších věcí v televizi, hrát dvě postavy najednou.
SNMagazine: Co nám můžete říct o návratu Katherine ve finále první série?
ND: Jediné, co mohu opravdu říct, je, že je Katherine opravdu zpátky. Kdybych vám chtěla říct víc, musela bych vás zabít, kousnout nebo tak něco. Ale jo, je zpátky a chystá se udělat takový rozruch, čímž bude show intenzivnější. Je zábavné, dívat se, co se chystá udělat, protože je dost spontánní a bláznivá, ale tápu v temnotách stejně jako vy, protože nám scénáristé neřeknou nic, dokud nejsme na natáčení.

 
 

Reklama

© holcickyblogisek.blog.cz

Fancluby

______________________________________________________