Říjen 2008

Jason Dohring-životopis

30. října 2008 v 15:38
Povolání: herec
Věk: 26
Datum narození: 30. 03. 1982
Místo narození: Ohio, USA
Znamení: Beran


Celým jménem Jason William Dohring se narodil 30.3.1982 v Ohiu, USA..Jason je nejstarší z pěti dětí, matka se jmenuje Laurie Dohring a otec Doug Dohring.Má dva jednovaječné bratry (Robert a Jonathan) a dvě jednovaječné sestry (Kirsten a Kelsey).

Jeho sourozenci byli jako malí často obsazování do rolí dvojčat (Brothers and sisters, Growing pains). Jasonova herecká kariéra začínala už v jeho útlém dětství, kdy hrál v reklamách a občas se mihl v nějakém tom filmu.Za zmíňku určitě stojí: Deep Impact, Ready to run, Black Cadillac, Walking on water. V roce 2005 pracoval na filmu Dreamworld. Jason se také ukázal ve spoustě seriálů: Pobřežní hlídka, Picket Fences, Roswell (v dílu Cry your name, kde hrál postavu Jerryho), JAG a nakonec samozřejmě Veronica Mars.V roce 2006 byl nominován na Ivy award za roli Logena Ecollse v seriálnu Veronica Mars.

Jason miluje sport, jeho největší zálibou je snowboard, baví ho vodní lyžování, golf a box.
Nynější době žije v LA, se svou milovanou ženou Lauren, s kterou se vzali v roce 2004 děti ztím ještě nemají..


Pussycat dolls-životopis

30. října 2008 v 14:34

Nicole Scherzinger:

Exotická Nicole Scherzinger se narodila 29.června v Honolulu s Hawaisko-Rusko-Filipinským původem. Její velká Hawaiská rodina měla svůj vlastní pořad, kde byla její matka hlavní tanečnicí. Stěhovali se do Louisville když jí bylo 6. "Bylo to pro mě těžké, nevypadala jsem jako ostatní děti, byla jsem ošklivé kačátko".

Ale Nicole vždy věděla, že právě ona se má stát zpěvačkou. Navštěvovala během střední a vysoké školy uměleckou školu. Její první profesionální vystoupení bylo v divadle herců Louisville. Ve státní univerzitě v Daytonu se specializovala na divadlo a tanec, hrála hlavní roli v každé hudební představení. Tři roky později zkusila i místní modeling. V té době, rocková skupina Days Of The New hledala zpěvačku.

Nicole nahrála se skupinou několik písniček a pak se vrátila ke škole. Ale producent Scott její písničky slyšel a zavolal jí, později vydala s ním druhé album. Když se jí zeptal jestli by neopustila školu a šla s nimi na jejich vlastní koncert, odpověď byla "ano".Nicméně po koncertě se vrátila domů ke práci, začala psát vlastní hudbu. Připojila se ke konkursu Popstars a pak vznikla dívčí skupina Eden's Crush, která vyplývala z Popstars. Skupina také cestovala s N*sync a Jessicou Simpson.

Přesto říká: "Bylo těžké být spolu když jsme to ani nechtěli".Teď když už bylo po všem, skupina se rozpadla, bydlí v L.A. Vrátila se k solové dráze. Také vysadila úřadující role, v Chasing Papi jako slečna Rico, v My Wife and Kids jako modelka. O The Pussycat Dolls se dozvěděla díky své spolubydlící. Zpívala před manažerem a stala z ní vedoucí zpěvačka skupiny. Nicole je jedinou členkou, která píše písně pro skupinu. Ve skupině The Pussycat Dolls vystupuje jako Nicole Kea.


Carmit Bachar:

Carmit Bachar je členkou dívčí skupiny The PussyCat Dolls. Carmit založila neziskovou organizaci (Smile with me) pro děti,které trpí rozštěpem rtu.Sama ho má,ale je k nepoznání.Vystupovala v klipu,v reklamách a vedlejších rolích ve filmech.

Melody Thornton:

Melody Thornton je členkou skupiny The Pussycat Dolls. Po Nicole Scherzinger je druhou nejvýznamnější zpěvačkou této dívčí skupiny. Melody má užasný hlasový rozsah po své mexické babičce ,která byla zpěvačka a její afroamerický dětdeček byl bluesový kytarista.Ještě před Pussycat Dolls doprovázela řadu zpěváků a zpěvaček.

Než se Pussycat Dolls proslavili doprovázeli Christinu Aguileru v Mtv Diary kde je poprvé Melody oběvila.Jejich vystoupení se jí natolik líbylo ,že si ho nahrála a přehrávala pořád dokola.Až jednou se Melody dozvěděla že PCD shání členy neváhala ani minutu a vydala se na konkurz.

Jessica Sutta:

Jessica Sutta se už od čtrnácti věnuje tanci. Chodila do taneční školy, kde ji uchvátil balet a začala se mu věnovat, ale pozranění se soustředila na divadlo. Až po několika měsících se opět vrátila k tanci. Jessica je členkou dívčí skupiny The Pussycat Dolls.

Ashley Roberts:

Už od tří let se věnuje tanci a od desíti let zpěvu. Její táta byl bubeník a dealer aut, mamka je instruktorka pilates. Před 4 roky se přestěhovala do Los Angeles, kde studovala moderní tanec. Ashley je také profesionální modelka, předváděla na módních molech společně s Rihannou a Kate Moss. Objevila se v reklamách, a nejvíce se proslavla, když se stala členkou The Pussycat Dolls.

Kimberly Wyatt:

Kimberly Wyatt tancovala od sedmi let, od 14 si tak přivydělávala na studia. V sedmnácti dostudovala a odletěla do Las Vegas, kde chodila na konkursy. Tancovala na zaoceánských parnících i v kasínech: Potom se přestěhovala do L.A a objevila se v klipu Nicka Lacheye, kde si jí všiml Robin... Kimberly je členkou dívčí skupiny The Pussycat Dolls.


Orlando Bloom-životopis

30. října 2008 v 13:44
Povolání: Herec
Věk: 31
Datum narození: 13. 01. 1977
Místo narození: Canterbury, Kent, England, UK
Znamení: Kozoroh
Orlando Bloom se narodil a vyrůstal v Canterbury v Anglii spolu se svou mladší sestrou Samanthou. Už od mládí chtěl být hercem a díky podpoře své matky se začal zúčastňovat místních hereckých festivalů. V 16-ti letech se přesunul do Londýna, kde se připojil k National Youth Theatre a po dvě sezóny s nimi účinkoval, než získal stipendium na herecké škole British American Drama Academy. Na konci působení se skupinou si zahrál tajného agenta ve hře "A Walk in the Vienna Woods". Což mu pomohlo k malé roli v britském televizním filmu "Wilde" (1997).

Další herecké vzdělání si Orlando Bloom doplnil na prestižní Londýnské škole "Guildhall School of Music and Drama". Běhěm studia na této škole si zahrál v několika klasických divadelních představeních. Během studia se mu přihodila nešťastná nehoda, když spadl z druhého patra na záda. Naštěstí se mu neporušila mícha a za nedlouho jej propustili z nemocnice.

Stejně jako většina jeho známých ze studia se pokoušel získat roli v připravované trilogii Pána prstenů. Po mnoha zkouškách a výběrových řízeních si měl zahrát roli Faramira (který se objevuje v druhém dílu dvou věží), ale po schůzce s režisérem Peterem Jacksonem mu byla nabídnuta jedna z hlavních rolí Legolase Greenleafa. Role Legolase mu byla nabídnuta dva dny před dokončením studia v roce 1999.

Na roli Legolase se připravoval několik měsíců předtím, učil se jezdit na koni, střílet z luku a šermovat. Postavu, kterou ztvárnil je nesmrtelný 2 931 let starý elf s nadlidskými schopnostmi. Celá trilogie se natáčela na Novém Zélandě 18 měsíců. První díl Pán prstenů 1 - Společenstvo prstenu "The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring" byl uveden do kin v roce 2001.Film se ihned stal absolutní jedničkou, která bořila statistiku nejen v návštěvnosti, ale i tržbách. Spolu s Elijahem Woodem (Frodo) Ianem McKellenem (Gandalf - čaroděj), Viggo Mortensenem (Aragorn řečený Chodec - člověk) a Liv Tyler (Arwen - elfka) se stali středem zájmu všech světových médií. Orlando má ve skutečnosti krátké tmavé vlasy, ale v trilogii se objevuje s dlouhou blond parukou.

Orlando Bloom se ihned po dokončení natáčení Pána prstenů vrhl na malou roli v dalším úspěšném filmu Černý Jestřáb sestřelen "Black Hawk Down". Druhý díl Pán prstenů 2 - Dvě věže "The Lord of the Rings: The Two Towers" byl uveden do kina o rok později a kopíroval úspěchy prvního dílu. Třetí pokračování Pán prstenů 3 - Návrat krále "The Lord of the Rings: The Return of the King" bylo uvedeno do kin v USA v roce 2003 a u počátkem roku 2004.

Roku 2003 také potvrdil svůj hvězdný status trhákem z produkce Jerryho Bruckheimera Piráti z Karibiku: Prokletí Černé perly, kde si zahrál po boku Johnnyho Deppa a Keiry Knightley. O 3 roky později ztvárnil opět postavu Willa Turnera ve snímku Piráti z Karibiku: Truhla mrtvého muže (2006). Piráti z Karibiku, se již dočkaly také třetího pokračování Piráti z Karibiku: Na konci světa

S dalších významných filmů jmenujme historické snímky Trója (2004) a Království nebeské (2005) a v neposlední řadě také film Camerona Crowea Elizabethtown (2005).
Zdroj

Kokosová bábovka s čokoládou

29. října 2008 v 21:04

Ingredience:

200 g Hery | 200 g cukru | 100 g hořké (nebo jiné) čokolády | 4 žloutky | 100 g kokosu | 150 g polohrubé mouky | 50 g solamylu | 1/3 sáčku prášku do pečiva | 4 bílky | 1/2 dcl mléka

Příprava:

Heru utřeme s cukrem, žloutky, nastrouhanou nebo nakrájenou čokoládou (lépe větší kousky) a kokosem.

Potom přidáme mouku, solamyl, prášek do pečiva a utřené bílky. Nalijeme do formy a zvolna pečeme.
V mikrovlnné troubě 20 minut na 175 stupňů.

Recept na pizzu

29. října 2008 v 18:50
Rozpočet pro 4 osoby

asi 450 g hladké mouky
½ kostky čerstvého droždí (21 g)
asi 200 ml vlažné vody
2 lžíce olivového oleje
1 lžička soli
tuk na vymazání plechu nebo formy

  1. Mouku dáme do mísy, uprostřed uděláme důlek. Do něj rozdrobíme droždí, zalijeme trochou vody a droždí rozpustíme. Slabě poprášíme moukou a necháme na teplém místě přibližně 15 minut kynout.
  2. Přidáme zbývající vodu, olej a sůl, vše důkladně prohněteme. - Kynuté těsto velice pečlivě prohněteme na slabě pomoučené pracovní ploše, aby bylo pěkně pružné.
  3. Přikryjeme a při pokojové teplotě necháme ještě asi 45 minut kynout. - Těsto vložíme do velké mísy, přikryjeme a necháme vykynout na dvojnásobný objem. To trvá 45 minut.
  4. Mezitím připravíme oblohu.
  5. Těsto na slabě pomoučené pracovní ploše ještě jednou prohněteme, rozdělíme a vyválíme. Těsto vložíme do formy na pizzu nebo na plech, utvoříme okraje. - Těsto rozdělíme na stejně velké porce, na slabě pomoučené pracovní ploše rozválíme na tenké placky. - Přebytečnou mouku odstraníme. Při troše cviku můžeme placky formovat jako pravý italský pekař pohazováním ve vzduchu.
  6. Těsto vložíme do formy na pizzu nebo na plech, utvoříme okraje. - Placky položíme do vymaštěných forem na pizzu nebo na plechy. Okraj dokola zvýšíme, aby obloha nevytekla.
  7. Pizzu obložíme, pečeme při 225 až 250°C na spodní poloze trouby přibližně 10 minut.

Řízek

29. října 2008 v 18:04

Hranolky

29. října 2008 v 17:59

Jason Dohring

29. října 2008 v 17:31

SMajlíci-sranda

29. října 2008 v 10:53

Blowing Bubble
Walking Garbage Can
Tongue
Club Me 1
Nose-picker
Pick Your Nose
Fat Woman 4
Fat Man 6
Shiver
WindyZvířátka

29. října 2008 v 10:45

Kitty 2
Cat And Mouse Tail
Kitty 1
Kitty
Kitty 1
Kitty 5
Kitty 4
Kitty 3
Doggy Lick
Pomeranian
Puppy 2
Birdie
Parrot
Crow
Dolphin
Shark
Fishy
Froggie
3D Monkey
Polar Bear
Penguin
Bee
ButterflySmajlíci-Smích

28. října 2008 v 19:14

Belly Laugh
Hearty Laugh

Roll
LOL
ROTFL
Laughing 1Kdo Chce Udělat Třpytivé jméno?

28. října 2008 v 18:09
Kdo chce udělat třpytivé jméno tak mi napište ráda vám ho udělám.Jen mi napište do komentářu jak se jmenujete a váš blog.

Smajlíci-spánek

28. října 2008 v 14:15

Sleeping
Falling Asleep
Dreaming
Alarm Clock
Alarm Clock 2
Wake Up
PillowSMajlíci-Halloween

28. října 2008 v 11:16
HalloweenBat
Mummy
Witch
Vampire
Spider
Costume
Witches
Wolfman
Hay Ride
Skeleton
Black Cat
Haunted House
Haunted House
Jack O' LanternSmajlíci-Večeře

28. října 2008 v 11:09
Cooking DinnerThanksgiving DinnerMomSteak HouseSpaghettiSushiDinerPizza Parlor 2Sushi

Smajlíci-Láska

28. října 2008 v 11:03
Love GazeCupidMorphKissesBlow KissI Love You
It's Over 2On The CheekSpray I Love You

Čokoláda

28. října 2008 v 9:29

Jak se mluví

27. října 2008 v 14:15
Vsadí se Čech , Rus a američan o to, kdo přeskočí ohromnou jámu. Skáče Rus. Skočí do půlky. A utrousí: "Ty vole." Slyší to domorodec, vyleze z chaty a kárá jej: "Tady se takhle nemluví." Skáče američan a skočí do třičtvrtě a taky si uleví: "Ty vole." Zase vyleze domorodec a řekne: Tady se takhle nemluví!" Na řadě je Čech a přeskočí. Vyleze domorodec a řekne: Ty vole."

Hayden-životopis

27. října 2008 v 13:59
Hayden Panettiere se narodila v New Yorku. Již odmala ji matka Leslie tlačila do showbyznysu a už v osmi měsících hrála v reklamách. Natočila jich přes padesát a v necelých pěti letech byla vybrána do seriálu One Life to Live, ale do pamětí Američanů se zapsala rolí Lizzie Spauldingové bojující s leukémií v seriálu The Guiding Light, který se natáčí od roku 1952 (to není překlep). Díky tomuto získala sympatie diváků a o další nabídky nebyla nouze (Vzpomínka na Titány, Aféra s náhrdelníkem, Rychlý Stripes, Princezna ledu, Ally McBeallová - dcera Ally). Skutečná televizní hvězda se z Hayden Panettiere stala díky seriálu Hrdinové (Heroes). Hayden hraje jednu z hlavních postav, roztleskávačku Claire, která má schopnost regenerace. Hayden si sice naoko stěžuje, že Hrdinové jí "zničili život", protože kamkoli se teď hne, má v patách paparazzi, ale ve skutečnosti dokáže svou popularitu dobře využít. Vytvořila vlastní design triček pro svůj on-line obchod, navrhla kabelky. Hayden se v roce 2007 rozešla se svým přítelem Stephenem Collettim a od té doby je sama. Když nehraje, tak ráda tančí, zpívá, jezdí na koni, dělá gymnastiku, karate, box, bere lekce klavíru, plave, ale úplně nejraději tráví čas na manikúře.

V roce 1999 byla nominována na cenu Grammy za nejlepší mluvené slovo pro děti, za namluvení mravenčí princezny Dot ve filmu Život brouka na audio záznam. Měla se objevit v thrilleru Úkryt, kde hrála původně dceru Jodie Foster, ale později byla nahrazena Kristen Stewartovou. Mezi její největší role, kde jsme ji mohli vidět patří Vzpomínka na Titány (s Denzlem Washingtonem) a K.O. (s Timem Allenem), či slyšet jako Dot v Životu Brouka. Mezi její největší a nejznámější role patří Claire Bennetové v seriálu Heroes a Lizzie Spauldingové v Guiding Light.

Celé jméno: Hayden Leslie Panettiere
Výška: 1.55 m
Barva očí: zelená
Barva vlasů: blond
Matka: Leslie Panettiere
Otec: Alan Panettiere
Sourozenci: mladší bratr Jansen Panettiere
Oblíbené: zpívání,gymnastika,ježdění na koni,piano a plavání, kniha Harry Potter, herečka Angelina Jolie
Nynější bydlište: Los Angeles, Kalifornie
Přezdívka: Mushroom, přátelé jí říkají Hayd, nebo Hay-Hay
Řekla: "Nesnáším, když lidé říkají jak rychle rostu." "Moje máma vždycky říká - jsi jako knihy,které čteš, a lidé, kterými se obklopuješ."

Studna splněných přání

27. října 2008 v 13:05
Američan, Rus a Čech na pustém ostrově najdou studnu, která splní přání když se do ní skočí.Tak se Američan rozběhne skočí do studny a řekne: "Do Ameriky!" Potom se rozběhne Rus, skočí do studny a řekne: "Do Ruska!" Rozeběhne se Čech zakopne o kámen a řekne: "Do prdele!"

© holcickyblogisek.blog.cz

Fancluby

______________________________________________________