Srpen 2008

8.bleskovka-Kdo to je?

27. srpna 2008 v 11:56
Uhádneš kdo jsou?Odpovědi napiš do komentářů a k tomu co na diplom.Příjemnou zábavu.
1)
2)
3)
4)


1.mince pro mě

27. srpna 2008 v 10:01

Čarodějky-Prue

26. srpna 2008 v 14:12
zdroj:www.google.cz

Ceny za 1.místo v sonb pro mě!

25. srpna 2008 v 18:40
Všem co pro mě hlásly moc děkuji příště hlásnu i já pro vás.

Timbaland

24. srpna 2008 v 10:18
zdroj:www.google.cz

Corbin Bleu

23. srpna 2008 v 20:40


H2O stačí přidat vodu

20. srpna 2008 v 13:36

Popis seriálu

Zdá se, že tyto prastaré "mořské panny" si potrpěly na svůj zevnějšek zrovna tak, jako dnešní ženské. Ani jedna není podobná druhé, ale všechny jsou půvabné a svůdné. Některé stačil dlouhý rybí ocas, řídce posázený velikými šupinami, jiná se chlubila dvěma kratšími ocasy, hustě pokrytými šupinami. Některé měly dokonce jakási křidélka jako andělíčci. Ale už i mezi "mořskými pannami" byly živly výstřední, kterým se rybí ocasy nelíbily, známe obrázek jedné takové mořské modelky, která nasadila na svůj svůdný ženský předek zadeček jakéhosi psa.
zdroj:www.google.cz

Hannah Montana

20. srpna 2008 v 13:26
zdroj:www.google.cz

Kylie Minogue

19. srpna 2008 v 12:00
Kylie Minogue
zdroj:www.google.cz

Past na rodiče

19. srpna 2008 v 11:57
Originální název: The Parent Trap
Žánr: Komedie, Rodinný, Romantický
Rok výroby: 1998
Režie: Nancy Meyers

Popis filmu

Potkaly se na letním táboře - Hallie Parkerová z Kalifornie a Annie Jamesová z Londýna. Obě vypadají naprosto stejně. Navíc mají obě narozeniny ve stejný den a obě žijí pouze s jedním rodičem a toho druhého nikdy nepoznaly. Trochu moc náhod najednou. Annie a Hallie jsou totiž dvojčata, jejichž rodiče se rozešli těsně po jejich narození. Děvčata to tak nehodlají nechat a je nejvyšší čas, protože Nick Parker se má zanedlouho znovu oženit... zdroj:www.google.cz

Hlásněte pro mě a já hlásnu pro vás!

18. srpna 2008 v 19:51
ahojik v sonb už jsem ve finále a já by jsem chtěla aby jste pro mě hlásli Tadyjsem tam jako kanka,pokud jste pro mě hlásli tak moc díky a já hlásnu pro vás do komentíku napište odkaz.A ještě bych jsem se chtěla zeptat kolikátý to byl hlásek?

Miley Cyrus

18. srpna 2008 v 18:55
zdroj:www.google.cz


Zoufalé Manželky

7. srpna 2008 v 18:59

Informace o seriálu

Jeden domek jako druhý, všechny vyzdobené podle poslední módy, každý s vlastním zahradníkem, který se stará o správnou výšku pažitu. Takhle vypadá "americká krása", ale v jejím televizním balení se nedočkáte cynického Lestera Burnhama, nýbrž několika znuděných hospodyněk. Každá z nich má svoje vlastní problémy - někdo příliš často mění zahradníky, jiný prožívá krizi dlouholetého vztahu, o dům dál se naopak čeká na nového pana Božského a někdy to dojde až k sebevraždám. A přesně to se stalo Mary Alice. Prostě se jednoho dne probudila a zjistila, že je mrtvá. Její režný monolog vás provede prvními minutami pilotního dílu a naznačí, že sebevražda je velmi široký pojem, pod který lze schovat spoustu příčin. Jde o příčiny, které na první pohled nejsou vidět. Tyhle dámy tráví celé dny doma, daleko od pracujících manželů a tak jim to v hlavě šrotuje trochu jinak. Pokud chcete vědět jak, jsou Desperate Housewives seriálem právě pro vás. Jeho autor Marc Cherry z něj původně chtěl udělat komediální sitcom a navázat tak trochu na tradici Sexu ve městě, ale nakonec se mu pod rukama zrodilo něco mnohem většího. Unikátní mix dramatu a černého humoru, na který si zvykli všichni. Nejen postupně stárnoucí hospodyňky, které měly konečně "samy pro sebe" seriál bez dvacetiletých blonďatých plastik pobíhajících po pláži, ale i jejich protějšci a nebo divácká skupina, kterou celý tenhle americký sen teprve čeká. Mohlo to mít spoustu příčin, od photoshopově krásné bohyně jménem Eva Longoria, přes kvalitní a velmi chytré scénáře až po již zmíněné vyplnění demografické díry, která na trhu čněla pěkně dlouho a padaly do ní jen samé telenovely. Důležité je, že se to stalo a Marc Cherry může v září načnout již třetí sezónu. Počínaje příštím pondělkem (4.9.) startují Zoufalé manželky i na české Primě.
zdroj:www.google.cz

7.Bleskovka

4. srpna 2008 v 20:45
1)Hlasuj pro mě Tadyjsem tam jako Kanka
2)Kdo to je?:
3)V jakém filmu hraje?
4)Kolik mu je?
5)Co na diplom?
6)Přijdeš ještě někdy?
7)Papa

Jojo-životopis

4. srpna 2008 v 11:44
http://system.bloger.cz/img/superusers/puzzle/jojo-06.gifJojo
Celé jméno: Joanna Noelle Levesque
Datum narození: 20.12.1990
Místo narození: Foxboro, Boston
Rodina: Matka: Diana Lynn Levesque
Otec: Joel Maurice Levesque
Životopis: Skoro jako každé dítě z Bostonu zpívala v kostelním sboru. Neustále pořádala vystoupení ve svém pokoji a čekala na svou šanci. Tu dostala, když si v místních novinách přečetla inzerát na konkurz do televize CBS-TV´s. Svým vystoupením a povahou ihned uchvátila producenty a proto jí vybrala, aby v show vystupovala. Jednou, když vystupovala v show Billa Cosbyho, tak se jí zeptal jestli by nezazpívala něco malého pro lidi ve Faneuil Hall. Odvázala se a zazpívala "Respect" od Arethy Franklin. A to jí vyneslo ohromující odezvu publika. A pak už přišlo jedno pozvání do nejrůznějších show za druhým. JoJo ale přiznává, že měla ze začátku obavy. V roce 2001 během Gospel festivalu přišel další zlom. Vystoupila totiž sólově, a kromě zpěvu hrála i na trubku. Měla tak velký úspěch, že jí lidé tleskali ve stoje. Matka Whitney Houston jí řekla:"odvedla si kus dobré práce". Když se začala objevovat v televizní show "Americké velmi talentované děti", všiml si JoJo muž v publiku, který se jí představil jako Vincent Herber, producent a vlastník DaFamily Entertainement. Nějaký čas pro něj zpívala, ale záhy dostala dvě velké nabídky na nahrání desky se společností, pro kterou pracuje například Tony Braxton nebo Aaliyah.
zdroj:www.google.cz

Jojo-Fotky

4. srpna 2008 v 11:41
zdroj:www.google.cz

Cascada!

4. srpna 2008 v 10:37
zdroj:www.google.cz

© holcickyblogisek.blog.cz

Fancluby

______________________________________________________